Konkurs dla fotoreporterów: „Aktywności Pomorza Zachodniego”

Magazyn „Press” i marszałek województwa zachodniopomorskiego ogłaszają konkurs fotograficzny pod hasłem: „Aktywności Pomorza Zachodniego”. Nagrodą jest udział w bezpłatnych warsztatach z laureatem Grand Press Photo 2018 Tymonem Markowskim.

Konkurs organizowany jest w związku z wędrującą po kraju wystawą Grand Press Photo 2018 – która 9 sierpnia br. zagości także w Centrum Galaxy w Szczecinie. Zdjęcia na konkurs obrazujące aktywności Pomorza Zachodniego jako regionu można zgłaszać od 3 lipca do 23 lipca wyłącznie poprzez stronę www.zachodniopomorskiephoto.press.pl Tam również znajdują się dodatkowe informacje o konkursie i regulamin.
Autorzy najlepszych zdjęć zostaną zaproszeni do Opery na Zamku w Szczecinie na bezpłatne warsztaty prowadzone przez Tymona Markowskiego – wielokrotnego laureata Grand Press Photo. Markowski jest także zdobywcą międzynarodowego tytułu Fotograf Roku w kategorii Event na International Photography Awards 2016 oraz tytułu Fotoreporter Roku 2016 w konkursie polskiego Stowarzyszenia Fotoreporterów. Jego prace były pokazywane na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą.
Tymon Markowski jest członkiem kolektywu fotografów ulicznych Un-Posed. W Szczecinie poprowadzi 17 sierpnia br. warsztaty pt. „Kadr życia – jak zrobić fascynujące zdjęcie?”.
Partnerzy konkursu i warsztatów: „Press”, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Województwo Zachodniopomorskie oraz Opera na Zamku.